Przegląd kwietniowy

Kwiecień w tym roku naprawdę wziął sobie do serca, że ma przeplatać zimę z latem – i przy okazji wkurzył wszystkich fotografów, którzy liczyli na wiosenne sesje. Ale to był super miesiąc – wypełniony pogonią za kolorowymi drzewkami, pięknymi zdjęciami i zbieraniem sił na sezon ślubny. 

Uwielbiam podsumowania miesiąca, a pisanie tego posta przypomniało mi moje blogowe początki (czy ktoś czytał Ofierzynkę na blogspocie? Pokazać się koniecznie!). Lubię spojrzeć na mijający miesiąc z perspektywy i docenić te momenty, które złożyły się na kwiecień. 

Wiecie, mam taki sposób na pielęgnowanie wdzięczności. Od kilku lat notuję w kalendarzu miłe wydarzenia – nawet tak małe jak sobotnie domowe bajgle albo spacer z Jaśkiem i Łajką. Dzięki temu kiedy patrzę na dany miesiąc, przypominam sobie, ile fajnych rzeczy mnie w nim spotkało. Spróbujcie, naprawdę polecam. 

Choć kwiecień chciał mi pokrzyżować plany, udało mi się zrobić kilka przepięknych sesji. Kocham wiosnę (jeśli jeszcze nie zauważyliście 😁), a na te kwieciste zdjęcia czekam cały rok. W zeszłym roku przez marcowy lockdown, nie zrobiłam prawie żadnych zdjęć z kwitnącymi krzewami, więc w tym roku musiałam sobie odbić! 

Spotkaliśmy się na sesjach brzuszkowych, narzeczeńskich, rodzinnych, robiłam też zdjęcia produktowe. Dzięki Wam pięknie za wspólny kwiecień! ♥️ Jeśli cały czas marzą Wam się kwieciste zdjęcia, polujmy razem na bez (podejrzewam połowę maja – będę na pewno dawać znać na insta!).

Przy okazji zaktualizowałam też nieco stronę – wpadajcie koniecznie do zakładki sesji ciążowych, rodzinnych i par – zrobiło się tam wiosennie! 🌸

Totalnie nie mogę się nacieszyć tymi kwiatami. Jak tylko przechodzę obok kolorowego drzewka, muszę zrobić zdjęcie, powąchać i nacieszyć się tym pięknem! Moja rolka z aparatu w telefonie w kwietniu to w 80% kwiaty (pozostałe 20% to Łajka w przeróżnych kombinacjach). 

No właśnie, Łaja! W kwietniu minęły dwa miesiące odkąd jest z nami, a ja czuję się, jakby nasza od zawsze. Szczeniak w domu to nie jest bułka z masłem – doszliśmy już do tego etapu, że choć szczeniaki są słodkie, to nie możemy się doczekać aż Łajka będzie już dorosłym (i mam nadzieję!) bezproblemowym psiakiem. W maju idziemy na szkolenie, więc trzymajcie kciuki za małego ucznia ♥️

W kwietniu działałam sporo w fotografii produktowej – i baardzo się z tego cieszę! Układanie i fotografowanie produktów sprawia mi niespodziewaną frajdę, cieszę się, że zdjęcia Wam się podobają i wracacie po więcej. W maju szykuje się fajna produktowa współpraca – mam nadzieję, że już niedługo pochwalę się efektami!

Było też dużo takich prostych, dobrych momentów. Kawa i lumpki z przyjaciółką, poranny spacer z Łają (jej radość na Cytadelę to jest totalny #goals), pyszne weekendowe śniadanka, dużo dobrego jedzonka (nie wiem ile razy w kwietniu jedliśmy pizkę z Frontiery, kocham ją!). Pierwszy raz byłam na pchlim targu i było naprawdę super! Upolowałyśmy kubki za 2 zł i wazoniki za piątaka, koniecznie muszę to powtórzyć w maju.

Zrobiliśmy też naprawdę dużo super zdjęć razem z Jaśkiem. Lubię te nasze wspólne zdjęcia, choćby w biegu i z Łają pod pachą! A mojej Klaudynce zawdzięczam kolorowe zdjęcia – nie wiem skąd wzięłam tak kochanych i cierpliwych przyjaciół. W kwietniu było kolorowo i kwieciście, na maj nie przewiduję zmian 😁

A co w maju?

Zaczynamy sezon ślubny! Startujemy już 1. maja. Czuję, że odpocznę dopiero w październiku 😁 Maj zapowiada się naprawdę pracowicie – 4 śluby, kilkanaście sesji, sesje produktowe, a także wyjątkowa sesja w plenerze, który od dawna mi się marzył. Chciałabym obiecać jakiś blogowy kontent, ale przyznam Wam szczerze, że póki co te posty nie są częścią jakiegoś wielkiego planu, a powstają raczej pod wpływem inspiracji i tego co mi akurat w głowie siedzi! Jeśli są tematy, które chcielibyście, by się tu pojawiły – moja skrzynka jest dla Was zawsze otwarta ♥️

W maju pojedziemy też na małą wycieczkę (albo dwie), by troszkę odsapnąć – znalazłam cudowny domek na Slowhopie i mam nadzieję, że w rzeczywistości będzie tak samo uroczy jak na zdjęciach! Jak tak, to zrobimy sielski kontent ♥️

Proszę tylko, by pogoda nam dopisała, obostrzenia się już nie obostrzały i działamy. Miejcie piękny maj! 🌸